Windows from Poland
Fenster aus Polen
Finestre dalla Polonia

Aktualności

Zostaliśmy Sponsorem Roku 2022 na Warmii i Mazurach!

Zostaliśmy Sponsorem Roku 2022 na Warmii i Mazurach!

Zaszczytnym tytułem Sponsora Roku 2022 zostaliśmy uhonorowani podczas dorocznej Piłkarskiej Gali organizowanej przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej. Pamiątkową statuetkę odebrał Krzysztof Bączek, właściciel naszej firmy oraz prezes klubu GKS Wikielec.

Organizowana co roku w grudniu Piłkarska Gala WMZPN jest uroczystym podsumowaniem osiągnięć klubów piłkarskich z Warmii i Mazur. Nieodzownym elementem Gali jest plebiscyt, który wyłania najlepsze kluby, trenerów, zawodników, sędziów czy sponsorów. Kategorii jest kilkanaście, a o ostatecznym zwycięstwie w każdej z nich decydują głosy oddawane przez fanów (na portalu Facebook), kluby zrzeszone w W-M ZPN oraz Kapitułę.

Z dumą informujemy, że w tym roku zdobyliśmy główną nagrodę w kategorii Sponsor Roku 2022.

- Jest mi niezmiernie miło być uhonorowanym tym wyróżnieniem, ale tak po prawdzie, jak tu jesteśmy w tym licznym gronie, to wam wszystkim, przynajmniej nominacja, a pewnie i wyróżnienie się należy - mówił prezes Krzysztof Bączek tuż po odebraniu nagrody. - Jesteśmy tu nieprzypadkowymi ludźmi. Każdy z was poświęca swój czas, swoje zdrowie i często niemałe pieniądze, także przekazuję, w cudzysłowie, to [wyróżnienie] także na wasze ręce. Zasługujecie na to. Dziękuję uprzejmie.

AMEX-BĄCZEK od co najmniej ćwierć wieku wspiera lokalny sport. Przez wiele lat firma sponsorowała Czarnych Rudzienice i Unię Susz, miała też swój znaczący epizod w Jezioraku Iława, którego była sponsorem tytularnym. Obecnie AMEX-BĄCZEK jest głównym sponsorem GKS-u Wikielec a właściciel firmy Krzysztof Bączek prezesem tego klubu. Od kilku lat firma wspiera też finansowo Pogoń Prabuty.

- Wspierając sport zwracamy uwagę na fakt, aby korzystało z tego przede wszystkim nasze lokalne społeczeństwo, z Iławy i okolic - mówił w wywiadzie dla Gazety Iławskiej prezes Bączek. Zdradził także, że, podobnie jak on, jego cała rodzina zafascynowana jest piłką nożną. - Syn Karol sam jest fascynatem futbolu, grał w Osie Ząbrowo, której był także swego czasu sponsorem, więc wie, co czuję ja. Z kolei moja żona sama stała się wielką fanką piłki nożnej, a zadziało się tak za czasów gry naszego wspaniałego tria w Borussii Dortmund. Małżonka zaczęła oglądać ze mną te mecze, a potem stała się już prawdziwym kibicem m.in. Bundesligi.

Sponsorowany przez AMEX-BĄCZEK GKS Wikielec zdobył jeszcze jedną główną nagrodę podczas Gali. Trenerem Roku 2022 na Warmii i Mazurach został trener Gieksy Damian Jarzembowski.
AMEX-BĄCZEK Sponsorem Roku 2022 na Warmii i Mazurach
Pamiątkowa statuetka dla Sponsora Roku 2022
Trener GKS-u Wikielec Damian Jarzembowski został Trenerem Roku 2022

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Skontaktuj się!

Znajdź salon!

Zostań Dealerem!

Zadzwoń do nas!

Poznaj nas lepiej!

Sprawdź ofertę!