Windows from Poland
Fenster aus Polen
Finestre dalla Polonia

Aktualności

Renolit pokazuje, jak naprawić uszkodzoną okleinę

Renolit pokazuje, jak naprawić uszkodzoną okleinę

Najpierw trochę teorii, potem praktyka. Przedstawiciele firmy Renolit pokazali nam, jak skutecznie naprawić uszkodzoną powłokę okna za pomocą dedykowanych folii naprawczych. Teraz już wiemy jak sprawić, by wada okleiny zniknęła, jakby nigdy nie istniała.

Prezentacja techniki renowacji uszkodzonej okleiny za pomocą folii naprawczych marki Renolit odbyła się w naszej hali produkcyjnej. Nasi serwisanci, pracownicy produkcji, technolodzy czy handlowcy nie tylko zobaczyli, ale również samodzielnie naprawili wcześniej przygotowane uszkodzone profile okienne PVC. Wszystko pod okiem fachowców z firmy Renolit.

Panom Jackowi i Sebastianowi serdecznie dziękujemy za prezentację będącą dla nas cenną wiedzą na przyszłość.

Przypomnijmy, że Renolit prowadzi obecnie kampanię informacyjną na temat prawidłowego mycia okien. Miękka gąbka i mydło w płynie to najprostszy i skuteczny sposób na umycie konstrukcji okna bez obawy uszkodzenia powłoki. AMEX-BĄCZEK od kilku tygodni uświadamia swoich klientów, jak prawidłowo dbać o okna. W naszym Salonie Firmowym w Iławie oraz u wybranych Partnerów Handlowych, klienci kupujący okna otrzymują specjalne zestawy czyszczące Renolit oraz ulotki informacyjne.

Marka Renolit jest wiodącym dostawcą folii do okien i drzwi. W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt wzorów i kolorów oklein imitujących drewno, metale czy kamienie. Sprawdź kolory okien AMEX-BĄCZEK.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Skontaktuj się!

Znajdź salon!

Zostań Dealerem!

Zadzwoń do nas!

Poznaj nas lepiej!

Sprawdź ofertę!