Windows from Poland
Fenster aus Polen
Finestre dalla Polonia

Aktualności

Okna i drzwi G-LINE z Certyfikatem Jakości Gealan Polska

Okna i drzwi G-LINE z Certyfikatem Jakości Gealan Polska

Przeprowadzony pod koniec października audyt potwierdził, że okna i drzwi z serii G-LINE produkujemy zgodnie z najwyższymi standardami produkcyjnymi wyznaczonymi przez dostawcę systemu, markę Gealan Polska. Obowiązujące przez dwa lata Certyfikaty Jakości otrzymali Karol Bączek, dyrektor ds. technicznych Amex-Bączek, a także kierownik produkcji PVC Krzysztof Łaszkiewicz.

Audyt obejmujący wszystkie procesy produkcji okien wytwarzanych na bazie systemów PVC marki Gealan Polska (linia G-LINE) został przeprowadzony 26 października 2021 roku przez Dział Techniczny dostawcy tego systemu. Ostatecznie audyt potwierdził, że okna G-LINE produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi. W związku z tym Amex-Bączek otrzymał obowiązujący przez najbliższe 24 miesiące Certyfikat Jakości Gealan Polska. Certyfikaty odebrali: Karol Bączek (na zdjęciu z prawej), dyrektor ds. technicznych i prokurent Amex-Bączek, a także kierownik produkcji Krzysztof Łaszkiewicz.

Trzy grupy produktów G-LINE

W systemie G-LINE oferujemy trzy rodzaje produktów: systemy okienno-drzwiowe G-LINE 74 i G-LINE 82, a także okna i drzwi przesuwne G-SLIDE 74. Wymienione wyżej systemy okienno-drzwiowe mają bardzo szeroki zakres zastosowań i są bardzo popularne zarówno w budownictwie indywidualnym, jak i wielorodzinnym. Do wyboru są standardowe okna i drzwi, okna nietypowe (łukowe, kołowe, ukośne), drzwi balkonowe, drzwi wejściowe oraz drzwi tarasowe uchylno-przesuwne PSK. Dodatkowo w systemie G-LINE 74 dostępne są okna renowacyjne, szczególnie popularne na rynku włoskim. Warto też zaznaczyć, że zarówno w systemie o głębokości profilu 74 mm, jak i 82,5 mm dostępna jest technologia STV – wklejanie szyb na sucho. W w/w. systemach okienno-drzwiowych PVC stosowane są okucia marki Siegenia, zaś dedykowane klamki to Medos DUBLIN i Hoppe Atlanta z technologią Secustik.

Z kolei w systemie przesuwnym G-SLIDE 74 wykonujemy zarówno charakteryzujące się wysoką szczelnością drzwi tarasowe, jak również podłużne okna przesuwne często stosowane np. w kuchniach. W G-SLIDE 74 stosujemy okucia oraz klamki marki Roto.

 

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Skontaktuj się!

Znajdź salon!

Zostań Dealerem!

Zadzwoń do nas!

Poznaj nas lepiej!

Sprawdź ofertę!