Windows from Poland
Fenster aus Polen
Finestre dalla Polonia

Aktualności

Nowość! G-LINEAR 74, czyli proste i wyraziste kontury okien i drzwi PVC

Nowość! G-LINEAR 74, czyli proste i wyraziste kontury okien i drzwi PVC

Oficjalnie prezentujemy Państwu G-LINEAR 74 – nowy, kompletny system okien i drzwi PVC, który wprowadzamy do oferty od 1 października 2022 r. System charakteryzuje się nowoczesnymi, prostokątnymi kształtami ram, skrzydeł oraz listew przyszybowych, idealnie wpisując się we współczesne trendy architektoniczne.

Przylgi o nachyleniu , listwy przyszybowe w optyce 90° oraz wysokość złożenia rama-skrzydło wynosząca zaledwie 110 mm, z jednej strony pozwalają projektować minimalistyczne konstrukcje okien i drzwi, a z drugiej – wyznaczają nowe standardy i wszechstronność zastosowań.

okno białe
okno kolorowe
okno renowacyjne
drzwi zewnętrzne

G-LINEAR 74 to proste i wyraziste kontury, nadające ton współczesnej architekturze. System oferuje wiele rodzajów konstrukcji: okna standardowe, okna renowacyjne z płetwami 35 i 65 mm, okna nietypowe (ukośne, trapezowe, łukowe, owalne), drzwi balkonowe, drzwi zewnętrzne oraz drzwi tarasowe PSK (uchylno-przesuwne). W standardzie G-LINEAR 74 posiada 3 uszczelki oraz pakiet szybowy 44 mm.

Z dniem 1 października 2022 r. rozpoczynamy ofertowanie tego systemu. Klientów z powiatu iławskiego i okolic zapraszamy do naszego Salonu Firmowego w Iławie, zaś Partnerów – do kontaktu ze swoimi opiekunami handlowymi.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Skontaktuj się!

Znajdź salon!

Zostań Dealerem!

Zadzwoń do nas!

Poznaj nas lepiej!

Sprawdź ofertę!