Windows from Poland
Fenster aus Polen
Finestre dalla Polonia

Aktualności

Nowe modele drzwi panelowych PREMIUM DOORS

Nowe modele drzwi panelowych PREMIUM DOORS

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe wzory drzwi panelowych PREMIUM DOORS. Nasza, już bogata, kolekcja została rozszerzona o kolejne drzwi charakteryzujące się nowoczesnym designem i eleganckimi czarnymi aplikacjami.

Do oferty drzwi wejściowych wprowadziliśmy cztery następujące modele:

  1. BL-LINE: model AB-BL 6132

Charakteryzuje się pełnym wypełnieniem pokrytym lakierowanym na czarno aluminium oraz drewnopodobną okleiną woodec. Dopełnieniem tego wzoru są czarne, eleganckie aplikacje ze stali nierdzewnej. Do tego modelu proponujemy aluminiowy pochwyt WALA QA10 w kolorze czarnym (RAL 9005) i długości 1200 mm. Pochwyt o prostokątnym przekroju 40 x 20 mm.

  1. PR-LINE: model AB-PR PARZENICA

Model z pełnym wypełnieniem aluminiowym, lakierowanym na wzór winchester. Panel drzwiowy wzbogacony jest o czarną aplikację w kształcie parzenicy. Do tego modelu proponujemy pochwyt drzwiowy WALA QA10 wykonany z aluminium lakierowanego na czarno (RAL 9005). Pochwyt o długości 1600 mm.

  1. GL-LINE: model AB-GL 07

Drzwi w ciemnoszarym kolorze RAL 7016 wzbogacone poziomymi aplikacjami ze stali nierdzewnej oraz pionową aplikacją wykonaną z czarnego szkła akrylowego. Panel pełny wyposażony w uchwyt WALA Q10 o długości 1400 mm ze stali nierdzewnej. Uchwyt o przekroju prostokątnym 40 x 20 mm.

  1. GL-LINE: model AB-GL 08

Aktualnie jedyny w naszej kolekcji model w całości pokryty czarnym szkłem akrylowym. Dostępny jest w wersji jednostronnie oraz obustronnie nakładkowej. Do tego modelu dedykujemy uchwyt WALA Q90 ze stali nierdzewnej. Uchwyt o długości 1600 mm i prostokątnym przekroju 40 x 20 mm.

AB-BL 6132
AB-PR PARZENICA
AB-GL 07
AB-GL 08

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Skontaktuj się!

Znajdź salon!

Zostań Dealerem!

Zadzwoń do nas!

Poznaj nas lepiej!

Sprawdź ofertę!