Windows from Poland
Fenster aus Polen
Finestre dalla Polonia

Aktualności

Jesteśmy sponsorem głównym finału WPP

Jesteśmy sponsorem głównym finału WPP

Miło nam poinformować, że zdecydowaliśmy się zostać Sponsorem Głównym tegorocznego finału Wojewódzkiego Pucharu Polski w piłce nożnej. Będzie to dla naszej firmy wydarzenie szczególne z dwóch powodów: 1. o puchar zawalczy GKS Wikielec, którego od lipca 2018 roku jesteśmy głównym sponsorem; 2. meczu finałowy zostanie rozegrany na stadionie naszej Gieksy w Wikielcu!

Finałowy mecz "u siebie" i to z udziałem naszej drużyny oraz kontynuacja dobrej współpracy z organizatorem wydarzenia Warmińsko-Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej w Olsztynie - to główne powody, które przesądziły o tym, że zdecydowaliśmy się sponsorować ten mecz. Przypomnijmy, że w przeszłości byliśmy także sponsorem Magazynu forBET IV ligi produkowanego do dziś przez W-M ZPN.

Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski odbędzie się w sobotę 25 czerwca o godz. 17:00 na Stadionie Gminnym w Wikielcu. O główne trofeum i przepustkę do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu centralnym rywalizować będą rezerwy Stomilu Olsztyn (zagrają w roli gospodarza) oraz GKS Wikielec. Bilety w cenie 15 zł dostępne są także w Salonie Firmowym AMEX-BĄCZEK w Iławie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 - Iława, ul. Jana III Sobieskiego 14/12.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Skontaktuj się!

Znajdź salon!

Zostań Dealerem!

Zadzwoń do nas!

Poznaj nas lepiej!

Sprawdź ofertę!