Windows from Poland
Fenster aus Polen
Finestre dalla Polonia

Aktualności

GKS Wikielec zwycięża w Wojewódzkim Pucharze Polski

GKS Wikielec zwycięża w Wojewódzkim Pucharze Polski [ZDJĘCIA i FILM]

Drużyna GKS-u Wikielec, której jesteśmy głównym sponsorem, pokonała rezerwy Stomilu Olsztyn 5:0 i zwyciężyła w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecz dający przepustkę do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu centralnym odbył się w Wikielcu, a AMEX-BĄCZEK był głównym sponsorem tego wydarzenia.

25 czerwca 2022 r. z pewnością zapisze się w historii klubu GKS Wikielec. Drużyna seniorów po raz drugi w historii wygrała Wojewódzki Puchar Polski i już 31 sierpnia rozpocznie przygodę z Pucharem Polski na szczeblu centralnym. Tego dnia może zmierzyć się z drużyną z Ekstraklasy, I albo II ligi lub z którymś zwycięzcą WPP z pozostałych 15 województw. Losowanie odbędzie się najpewniej na początku sierpnia.

W finale zespół trenera Damiana Jarzembowskiego wygrał ze Stomilem II Olsztyn 5:0. Po raz pierwszy GKS Wikielec wygrał finał WPP na Warmii i Mazurach w sezonie 2012/2013 pokonując Huragan Morąg 3:2. Na szczeblu centralnym Gieksa trafiła wtedy na II-ligową Garbarnię Kraków, z którą przegrała na własnym boisku 2:4.

AMEX-BĄCZEK od lipca 2018 roku jest głównym sponsorem GKS-u Wikielec oraz był głównym sponsorem sobotniego finału WPP.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Skontaktuj się!

Znajdź salon!

Zostań Dealerem!

Zadzwoń do nas!

Poznaj nas lepiej!

Sprawdź ofertę!