Windows from Poland
Fenster aus Polen
Finestre dalla Polonia
Zostaliśmy wyróżnieni w konkursie Sternik. Cała naprzód!

Zostaliśmy wyróżnieni w konkursie Sternik. Cała naprzód!


– Zwycięzcy to najbardziej przedsiębiorczy i kreatywni liderzy z Warmii i Mazur, których nie pokonał huragan pandemii. Przemodelowanie biznesu, wprowadzenie koniecznych zmian - to ich recepty na sukces – tak o laureatach konkursu Sternik. Cała naprzód! mówią organizatorzy. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni w kategorii „Średnie przedsiębiorstwa”.

Konkurs Sternik. Cała naprzód! został zorganizowany przez Bank Gospodarstwa Krajowego w celu wyłonienia firm, podmiotów samorządowych oraz organizacji pozarządowych, które najlepiej poradziły sobie w dobie pandemii koronawirusa. Oceniano, jak uczestnicy w czasie pandemii COVID-19 wykorzystali dostępne środki na utrzymanie miejsc pracy, płynność, rozwój produktów, dostosowanie do nowych warunków rynkowych i wyszli z kryzysu mocniejsi.

– Zwycięzcy to najbardziej przedsiębiorczy i kreatywni liderzy z Warmii i Mazur, których nie pokonał huragan pandemii. Przemodelowanie biznesu, wprowadzenie koniecznych zmian - to ich recepty na sukces. Historie laureatów są niebanalne. Wszyscy zgodnie podkreślali, że walka z pandemią ujawniła prawdziwe wartości: ludzi, którzy okazywali sobie wsparcie, zespołowe działanie i kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań – mówią o laureatach organizatorzy konkursu.

Nasza firma startowała w kategorii „Średnie przedsiębiorstwa”. Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie, a pozostałym laureatom gratulujemy umiejętności szybkiego dostosowania się do nowych realiów, które z pewnością wszystkich nas zaskoczyły.

Na uroczystej gali w Starych Jabłonkach Amex-Bączek reprezentowałMarek Granica, kierownik administracyjny firmy.
Konkurs Sternik. Cała naprzód! Wyróżnienie dla Amex-Bączek