Unia Europejska
Windows from Poland
Fenster aus Polen
Finestre dalla Polonia
Witamy w nowej odsłonie!

Witamy w nowej odsłonie!


Nowa hala produkcyjna i magazyn profili oraz wyrobów gotowych, nowy Salon Firmowy w Iławie, własna lakiernia profili, własne nazewnictwo produktów PVC, odświeżona oferta oraz przekształcona spółka, nowa identyfikacja wizualna i strona www – tak przez ostatnich kilkanaście miesięcy zmieniała się firma Amex-Bączek.
 
Budowa nowej hali produkcyjnej wraz z dwiema nowoczesnymi liniami technologicznymi została zrealizowana w ramach programy Funduszy Europejskich Inteligentny Rozwój. Projekt „Wdrożenie nowej technologii produkcji okien PVC z gamy TERMIC+” zakładał budowę hali produkcyjno-magazynowej z częścią biurową i socjalną o powierzchni ponad 3 tys. m2, a także budowę drogi dojazdowej. Inwestycja pochłonęła ponad 9,3 mln zł, z czego ponad 5,2 mln zł wyniósł wkład Unii Europejskiej.
 
W następstwie powstania hali zbudowaliśmy nowy magazyn profili i wyrobów gotowych o powierzchni 750 m2. Aktualnie zaś trwa rozbudowa części administracyjnej siedziby firmy w Falknowie.
 
W pierwszym kwartale 2017 roku otworzyliśmy w Iławie nowy Salon Firmowy. Mieści się on w Starym Spichlerzu przy ul. Jana III Sobieskiego 14/12. To miejsce skierowane jest do Klientów z powiatu iławskiego i sąsiednich, czyli przede wszystkim dla osób zamieszkałych w najbliższej okolicy naszej fabryki. Klientów z innych części Polski zapraszamy do naszych Partnerów Handlowych. Jeśli w Twojej okolicy nie ma punktu, w którym można kupić okna Amex-Bączek - zadzwoń (89 648 69 03) lub napisz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do nas.
 
Bardzo ważnym elementem budowania nowej strategii biznesowo-marketingowej spółki było odświeżenie oferty produktowej oraz nadanie własnych nazw dla okien i drzwi z PVC. Oczywiście nie zrezygnowaliśmy z naszych sprawdzonych dostawców profili: VEKA, Gealan i Wital.

Nowe nazwy okien i drzwi PVC Amex-Bączek

OKNA I DRZWI V-LINEsystem dostarcza veka
 
V-LINE 82 - Softline 82 (w tym także renowacja, PSK)
V-LINE 70 - Perfectline (Effectline, Swingline, S-Line, Plus, renowacja, harmonijka, PSK)
Okna skandynawskie DANLINE - Danline
Okna holenderskie VN-LINE - NL 104 i 116 (PSK)
System przesuwny EKOSOL - Ekosol 70
System tarasowy podnoszono-przesuwny V-SLIDE 82 - VEKASLIDE 82
OKNA I DRZWI G-LINEsystem dostarcza gealan

G-LINE 74 - Gealan S8000 (renowacja, PSK)
G-LINE 82 - Gealan S9000 (PSK, STV)
OKNA I DRZWI W-LINE system dostarcza wital

W-LINE 70 - Wital 6 (renowacja, PSK)
W-LINE 86 - Wital Prestige Therm (renowacja, PSK)
System tarasowy podnoszono-przesuwny P-SLIDE system dostarcza profine
 
P-SLIDE 76 - PremiDoor 76
Z początkiem lipca 2017 roku firma Amex-Bączek przekształciła się z przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowo-usługowego (spółka jawna) w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową. Od tego momentu formalnie nazywamy się „AMEX-BĄCZEK” SP. Z O. O. SP. K.
 
Przekształcenie spółki było też doskonałą okazją do rozpoczęcia prac nad pełną zmianą identyfikacji wizualnej Amex-Bączek.Żółto-niebiesko-czerwone logo z „jajkiem” zostało uproszczone i zaprojektowane w zupełnie nowej kolorystyce. Dziś dominują odcienie szarości na jasnym i ciemnym tle. Nowe logo Amex-Bączek może być także łączone z dwoma sloganami w postaci napisu umieszczonego pod logo. Hasło „PARTNER DLA BIZNESU.” pojawia się głównie na materiałach skierowanych do klientów biznesowych, z kolei „PRODUKUJEMY DLA WAS OKNA I DRZWI” kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. To dopiero początek drogi. Jesteśmy świadomi, że pełna zmiana identyfikacji wizualnej firmy potrwa jeszcze wiele miesięcy.
 
Podsumowaniem tych wszystkich prac jest nowa strona internetowa firmy, którą dziś oddajemy w Państwa ręce. Z pewnością znajdą się jeszcze jakieś braki i niedociągnięcia, ale zapewniamy, że na bieżąco uzupełniamy informacje i poprawiamy błędy. Tymczasem zapraszamy do lektury, a jeśli macie Państwo jakieś uwagi lub propozycje, prosimy kierować je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.