Windows from Poland
Fenster aus Polen
Finestre dalla Polonia
Nowe drzwi tarasowe V-MOTION 82

Nowe drzwi tarasowe V-MOTION 82


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych nowych drzwi tarasowych V-MOTION 82. Dostępne w dwóch wariantach, w tym także z obniżonym skrzydłem biernym oraz w bogatej palecie oklein i barw SPECTRAL. W sprzedaży już od 1 lipca 2021 r.!

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne V-MOTION 82 bazują na profilach PVC klasy A marki VEKA. Dostępne są w dwóch wariantach - standardowym oraz MAX, charakteryzujący się obniżoną wysokością skrzydła szklenia stałego. Bez względu na wybrany wariant, oba rozwiązania gwarantują więcej światła dziennego i miejsca w pomieszczeniu.Drzwi HST V-MOTION 82 mogą mieć nawet 6,5 metra szerokości i 2,7 metra wysokości. Wszystko zależy od tego, z ilu skrzydeł przesuwnych i biernych się składają oraz czy są białe, czy pokryte okleiną. O szczegóły pytaj Dział Handlowy PVC Amex-Bączek lub naszych Partnerów Handlowych.

W drzwiach tarasowe V-MOTION 82 stosujemy okucia znanej na świecie niemieckiej marki Gretsch-Unitas. Dzięki dedykowanym klamkom z serii G-U DIRIGENT, drzwi HST mają elegancki i nowoczesny wygląd. Do wyboru są klamki standardowe z pochwytami zewnętrznymi dostępne w ośmiu kolorach, a także klamki z szyldem PZ, czyli z otworem na klucz.