Unia Europejska
Windows from Poland
Fenster aus Polen
Finestre dalla Polonia
Mały Nikodem z Susza potrzebuje naszej pomocy

Mały Nikodem z Susza potrzebuje naszej pomocy


Jeden z najmłodszych mieszkańców Susza, urodzony 2 stycznia 2020 roku Nikodem Ziętarski, potrzebuje naszej pomocy. Chłopiec przyszedł na świat z poważną wadą serce - zespołem Fallota - i czeka obecnie na wyznaczenie terminu operacji ratującej jego życie. W sobotę 29 lutego w Świetlicy Wiejskiej w Kamieńcu odbędzie się impreza charytatywna, podczas której zbierane będą pieniądze dla chłopca. Amex-Bączek przekazuje na ten cel kupon rabatowy oraz gadżety.

 

Nikodem Ziętarski z Susza nie ma jeszcze nawet dwóch miesięcy. Oprócz wrodzonej wady serca u chłopca zdiagnozowano także zespół DiGeorga, objawiający się bardzo niską odpornością.

W sobotę 29 lutego w godzinach 14-19 w Świetlicy Wiejskiej w Kamieńcu gm. Susz odbędzie się impreza charytatywna dla chłopca. W programie: loteria fantowa, aukcje, kiermasz ciast, hot-dogi, gofry, dyskoteka, malowanie twarzy i animacje dla dzieci.

Imprezę organizuje Szkoła Podstawowa w Kamieńcu razem z sołtysem Kamieńca, Kołem Gospodyń Wiejskich w Kamieńcu oraz Radą Rodziców SP w Kamieńcu.

Specjalnie na tę imprezę Amex-Bączek przekazuje kupon rabatowy o wartości 500 zł do wykorzystania w naszym Salonie Firmowym w Iławie oraz gadżety na licytację.

Kupon rabatowy Amex-Bączek dla Nikodema Ziętarskiego