Unia Europejska
Windows from Poland
Fenster aus Polen
Finestre dalla Polonia
elumatec wyposaży nową halę produkcyjną Amex-Bączek

elumatec wyposaży nową halę produkcyjną Amex-Bączek


4,3 mln zł netto kosztować będą dwie nowoczesne linie technologiczne, które do nowej hali produkcyjnej Amex-Bączek dostarczy elumatec Polska Sp. z o.o. Obie firmy nie kryją zadowolenia z rozpoczętej współpracy i liczą, że w przyszłości przełoży się ona na wymierne korzyści.
 
Budowa nowej hali produkcyjnej Amex-Bączek o powierzchni ponad 3 tys. m2 rozpoczęła się kilka tygodni temu na terenie głównej siedziby firmy w Falknowie. Obecnie trwają prace przygotowawcze, dzięki którym jeszcze w kwietniu ma się rozpocząć budowa stalowej konstrukcji hali.
 
W drugiej połowie marca Amex-Bączek rozstrzygnął przetarg na wyposażenie hali w nowoczesne maszyny w postaci centrum tnącego, dwóch centrów obróbczych oraz dwóch linii zgrzewająco-czyszczących. Zwyciężyła spółka elumatec Polska, która za wykonanie zadania zaoferowała 4,3 mln zł netto. Umowa już została podpisana.
 
- Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i prestiż móc współpracować z tak cennym partnerem biznesowym, jak Amex Bączek - mówi Waldemar Lis, prezes elumatec Polska.- Jesteśmy świadomi, że stoi przed nami ogromne wyzwanie oraz czeka nas ciężka praca w drodze do wspólnego sukcesu. Pragnę zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby nasz partner był w pełni zadowolony z podjętej decyzji. Liczę, iż nasza współpraca będzie układała się pomyślnie dla obu stron, a w przyszłości będziemy wspólnie świętować niejeden sukces.
 
- Jestem zbudowany, że pozyskaliśmy tak doświadczonego i znanego na świecie partnera z branży obróbki profili - mówi Krzysztof Bączek, właściciel Amex-Bączek.- Budowa hali produkcyjnej z dwiema nowoczesnymi liniami technologicznymi, to dla nas ogromne wyzwanie i nowy rozdział w 20-letniej historii firmy. Wierzę jednak, że współpraca z elumatec Polska tylko ułatwi nam to zadanie.