Unia Europejska
Windows from Poland
Fenster aus Polen
Finestre dalla Polonia
Drużyna policjantów z Olsztyna, której jesteśmy sponsorem, zdobyła mistrzostwo świata w Belgii

Policjanci reprezentujący olsztyński region Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (IPA) zwyciężyli turniej Wispa Wawre 2021 w Belgii i zostali mistrzami świata. Warto podkreślić, że po raz pierwszy w historii polska drużyna zdobyła ten tytuł.

Piłkarską drużynę policjantów IPA Region Olsztyn już nie raz wspieraliśmy w międzynarodowych wyjazdach na zawody. Podobnie było także w tym roku - w dnia 9-14 grudnia policjanci uczestniczyli w międzynarodowym turnieju Wispa Wawre 2021 w Belgii. Polskę reprezentowali bardzo dobrze, zdobyli złoty medal i zostali mistrzami świata policjantów. W finale pokonali drużynę z Kanady 3:2, a cały turniej zakończyli bilansem bramkowym 21:6.