Unia Europejska
Windows from Poland
Fenster aus Polen
Finestre dalla Polonia
Aluminiowa 9-metrowa harmonijka w antracycie

Aluminiowa 9-metrowa harmonijka w antracycie


Systemy tarasowe to więcej światła, komfortu, miejsca i możliwości - te zalety nie tylko dotyczą drzwi podnoszono-przesuwnych HS czy uchylno-przesuwnych PSK. Podobnie jest w przypadku drzwi harmonijkowych. Jedną z takich konstrukcji właśnie wysyłamy do Klienta – niemal 9 metrów długości w bardzo popularnym w ostatnim czasie kolorze antracytowym.

Przygotowaną do transportu widoczną na zdjęciu harmonijkę zbudowaliśmy na systemie aluminiowym Aliplast Panorama. Konstrukcja ma 8,8 m długości, niemal 2,4 m wysokości i została wykonana w kolorze antracytowym.

System tarasowy harmonijkowy Panorama charakteryzuje się trzema komorami, możliwością zastosowania dwóch rodzajów progów (płaski z uszczelnieniem szczotkowym lub szczelny próg wykonywany na bazie całościowej ościeżnicy po obwodzie całego okna tarasowego), możliwością otwierania do wewnątrz lub na zewnątrz czy zminimalizowaną szerokością wizualną profila.

Panorama dostępna jest także w wariancie o podwyższonej izolacji termicznej.

Klientów zainteresowanych takimi konstrukcjami zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym Aluminium Amex-Bączek - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Panorama - system tarasowy harmonijkowy