Realizując wymogi obowiązującego od 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnianą na stronie internetowej: http://www.amex-baczek.pl/index.php/pl-PL/o-firmie/rodo informacją na temat przetwarzania przez „AMEX-BĄCZEK” SP. Z O. O. SP. K. danych osobowych.

Nawiewniki Aereco
                                    

 

Aereco EXR.HP

Nawiewnik dwusystemowy.

Dwa najpopularniejsze systemy sterowania w jednym nawiewniku ! EXR.HP to nawiewnik higrosterowany wyposażony w obudowę typu monocoque. Dzięki wysokiej jakości wykorzystanych materiałów i strukturze jednoelementowej obudowy ukrywającej wszystkie mechanizmy, można dostosować kolorystykę nawiewnika higrosterowanego do każdego rodzaju i barwy okna. Optymalne umiejscowienie w obudowie monocoque kanału wylotowego powietrza zapewnia podwyższony komfort użytkowania oraz sprawia, że nawiewnik EXR może znaleźć zastosowanie we wszystkich rodzajach okien: PVC, drewnianych i aluminiowych. Nawiewnik EXR.HP gwarantuje efektywność energetyczną HIGRO® oraz skuteczność działania.

 

Specyfikacja techniczna

   

Aereco EXR

Nawiewnik higrosterowany

Nawiewnik higrosterowany, higrodynamic™ EXR z wytłumieniem akustycznym – sterowany automatycznie. przeznaczony do montażu w oknach PVC, drewnianych i aluminiowych. Dostępny w czterech kolorach: biały (RAL 9003), kasztanowy (RAL 8017), dębowy (RAL 8001) oraz szary (RAL 7045). Nawiewnik EXR składa się z trzech części: zewnętrznej – okapu, który chroni przed deszczem i owadami oraz dwóch części wewnętrznych: nawiewnika, który odpowiada za sterowanie ilością nawiewanego powietrza oraz podkładki montażowej lub łącznika akustycznego (montowany tylko w przypadku wyboru nawiewnika o izolacyjności akustycznej 38 lub 42 dB)

 

Specyfikacja techniczna

   

Aereco EMM

Nawiewnik higrosterowany

Nawiewnik higrosterowany EMM, dwustrumieniowy – sterowany automatycznie, przeznaczony do montażu w oknach PVC, drewnianych i aluminiowych. Dostępny w czterech kolorach: biały (RAL 9003), kasztanowy (RAL 8017), dębowy (RAL 8001) oraz szary (RAL 7045). Nawiewnik EMM składa się z trzech części: zewnętrznej – okapu, który chroni przed deszczem i owadami oraz dwóch części wewnętrznych: podkładki montażowej oraz nawiewnika, który odpowiada za sterowanie
ilością nawiewanego powietrza. Nawiewniki higrosterowane – sterowane automatycznie. Strumień przepływu powietrza jest uzależniony od zawartości pary wodnej (wilgotności względnej) wewnątrz pomieszczenia, tzn. od zanieczyszczenia powietrza wynikającego z wykonywania czynności, takich jak oddychanie, pocenie się, pranie, gotowanie, suszenie itp. Nie wymagają obsługi użytkownika.

 

Specyfikacja techniczna

   

Aereco EAH

Nawiewnik higrosterowany

Aereco we współpracy z firmą Aluprof - największym w Polsce producentem systemów do produkcji rolet zewnątrznych – dostarcza nawiewnik higrosterowany EAH dedykowany do montażu w kasecie
rolety zewnętrznej Opoterm. Nawiewnik higrosterowany EAH – sterowany automatycznie, przeznaczony do montażu na kasecie rolety zewnętrznej. Dostępny w kolorze białym (RAL 9003).
Nawiewnik składa się z dwóch elementów montowanych wewnątrz pomieszczenia:
• nawiewnika, który odpowiada za sterowanie ilością nawiewanego powietrza,
• przysłony (opcjonalnie), która umożliwia przymknięcie nawiewnika do poziomu minimalnego przepływu powietrza 5 m3/h.

 

Specyfikacja techcnicza

   

Aereco EHA

Nawiewnik higrosterowany

Nawiewnik higrosterowany EHA z wytłumieniem akustycznym – sterowany automatycznie. przeznaczony do montażu w oknach PVC, drewnianych i aluminiowych. Dostępny w czterech kolorach: biały (RAL 9003), kasztanowy (RAL 8017), dębowy (RAL 8001) oraz szary (RAL 7045).
Nawiewnik EHA składa się z trzech części: zewnętrznej – okapu, który chroni przed deszczem i owadami oraz dwóch części wewnętrznych: łącznika akustycznego (montowany tylko w przypadku wyboru nawiewnika o izolacyjności akustycznej 38 lub 42 dB) oraz nawiewnika, który odpowiada za sterowanie ilością nawiewanego powietrza.

 

Specyfikacja techniczna

   

Aereco EFR

Nawiewnik

Nawiewnik z precyzyjnym nastawem. Przeznaczony do wszystkich rodzajów okien. Dostępny w trzech kolorach: biały (RAL 9003), kasztanowy (RAL 8017) i dębowy (RAL 8001). Nawiewnik EFR składa się z dwóch części: zewnętrznej – okapu z regulacją przepływu powietrza, który chroni przed deszczem i owadami oraz dodatkowo zabezpiecza przed skutkami zbyt dużego napływu powietrza, drugi element – część wewnętrzna to nawiewnik z precyzyjnym nastawem, który odpowiada za sterowanie ilością nawiewanego powietrza. Użytkownik ma możliwość ustawienia przysłony w jednej z 5 pozycji otwarcia.

 

Specyfikacja techniczna

   

Aereco AMO

Nawiewnik ciśnieniowy

Nawiewnik ciśnieniowy AMO, samoregulujący, przeznaczony do montażuw oknach PVC, drewnianych i aluminiowych. Dostępny w trzech kolorach: biały (RAL 9003), kasztanowy (RAL 8017) i dębowy (RAL 8001).Nawiewniki ciśnieniowe – wielkość przepływu zależy od różnicy ciśnienia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. Wraz ze wzrostem różnicy ciśnienia zwiększa się napływ powietrza. Posiadają ograniczenie – blokadę w nawiewniku, która przy określonej wydajności maksymalnej nie pozwoli na zwiększenie przepływu, np. w przypadku silnego podmuchu wiatru.

 

Specyfikacja techniczna

   

Aereco 2MO

Nawiewnik ciśnieniowy

Nawiewnik ciśnieniowy 2MO, samoregulujący, przeznaczony do montażu w oknach PVC, drewnianych i aluminiowych. Dostępny w trzech kolorach: biały (RAL 9003), kasztanowy (RAL 8017) i dębowy (RAL 8001). Szerokość nawiewnika 290 mm umożliwia montaż również w wąskich
skrzydłach okiennych. Nawiewniki ciśnieniowe – wielkość przepływu zależy od różnicy ciśnienia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. Wraz ze wzrostem różnicy ciśnienia zwiększa się napływ powietrza. Posiadają ograniczenie – blokadę w nawiewniku, która przy określonej wydajności maksymalnej nie pozwoli na zwiększenie przepływu, np. w przypadku silnego podmuchu wiatru.

 

Specyfikacja techniczna

   

Aereco AMI

Nawiewnik ciśnieniowy

Nawiewnik ciśnieniowy AMI, samoregulujący, przeznaczony do montażu w oknach PVC, drewnianych i aluminiowych. Dostępny w trzech kolorach: biały (RAL 9003), kasztanowy (RAL 8017) i dębowy (RAL 8001). Charakteryzuje się współczynnikiem tłumienia hałasu do 37 dB(A). Nawiewniki ciśnieniowe – wielkość przepływu zależy od różnicy ciśnienia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. Wraz ze wzrostem różnicy ciśnienia zwiększa się napływ powietrza. Posiadają ograniczenie – blokadę w nawiewniku, która przy określonej wydajności maksymalnej nie pozwoli na zwiększenie przepływu, np. w przypadku silnego podmuchu wiatru.

 

Specyfikacja techniczna

   

Aereco AMA

Nawiewnik ciśnieniowy

Nawiewnik ciśnieniowy AMA, samoregulujący, przeznaczony do montażu w oknach PVC, drewnianych i aluminiowych. Dostępny w kolorze białym (RAL 9003). Charakteryzuje się wysokim współczynnikiem tłumienia hałasu 41 dB(A). Nawiewniki ciśnieniowe – wielkość przepływu zależy od różnicy ciśnienia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. Wraz ze wzrostem różnicy ciśnienia zwiększa się napływ powietrza. Posiadają ograniczenie – blokadę w nawiewniku, która przy określonej wydajności maksymalnej nie pozwoli na zwiększenie przepływu, np. w przypadku silnego podmuchu wiatru.

 

Specyfikacja techniczna

   

Aereco EHT

Nawiewnik higrosterowany - ścienny

Nawiewnik ścienny EHT jest alternatywą dla nawiewników okiennych. Wraz z dodatkowymi akcesoriami zapewnia najwyższą izolacyjność akustyczną wśród wszystkich nawiewników higrosterowanych AERECO. Przeznaczony do montażu w ścianie lub kasecie rolety. Nawiewniki EHT posiadają przepustnicę ręczną do ustawienia minimalnego przepływu podczas silnych wiatrów.
Składa się z dwóch części: wewnętrznej – nawiewnika, który odpowiada za sterowanie ilością nawiewanego powietrza oraz części zewnętrznej - okapu, który chroni przed deszczem i owadami.
System HIGRO® – zmiana przepływu powietrza uzależniona jest od poziomu wilgotności względnej, tzn. od zanieczyszczenia powietrza wynikającego z wykonywania czynności, takich jak oddychanie, pocenie się, pranie, gotowanie, suszenie itp. Nie wymagają obsługi użytkownika.

 

Specyfikacja techniczna

 

Dodatki

    
„AMEX-BĄCZEK" SP. Z O.O. SP. K.
Falknowo 13, 14-240 Susz
NIP 744 14 85 088, REGON 510815144

tel. 89 648 69 03

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.