Aktualności - Z życia firmy
                                    

Już w sobotę 27 maja o godz. 22:00 w Iławie odbędzie się II IPB Nocny Bieg na 5 km. Amex-Bączek jest partnerem tej imprezy, a wśród 650 uczestników zawodów jest drużyna Amex-Bączek Team. Ponadto dwóch naszych Pracowników wystąpi w imprezie indywidualnie i pod szyldem innego teamu. Trzymamy kciuki!

 

Amex-Bączek Team reprezentować będą: Beata Kwiatkowska, Barbara Bączek-Motała, Karol Bączek oraz Marek Granica. Z kolei Przemysław Belka pobiegnie w barwach Iława Biega, zaś Mateusz Kiszelewski wystąpi indywidualnie.

 

II IPB Nocny Bieg na 5 km rozpocznie się w sobotę 27 maja o godz. 22 przy rondzie na ul. Sobieskiego w Iławie (na wysokości Tawerny Kaper). Uczestnicy pobiegną w kierunku wiaduktu kolejowego i skręcą w ulicę 1 Maja. Następnie pobiegną ulicami Skłodowskiej-Curie, Smolki i ponownie Sobieskiego skąd wbiegną na bulwar Jana Pawła II i okrążą jezioro Mały Jeziorak. Z bulwaru kierować się będą na ulicę Mickiewicza i znów na ulicę Sobieskiego, gdzie znajdować się będzie meta (miejsce startu).

 

Trzymamy kciuki za naszych Pracowników!

    
„AMEX-BĄCZEK" SP. Z O.O. SP. K.
Falknowo 13, 14-240 Susz
NIP 744 14 85 088, REGON 510815144

tel. 89 648 69 03

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.