Realizując wymogi obowiązującego od 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnianą na stronie internetowej: http://www.amex-baczek.pl/index.php/pl-PL/o-firmie/rodo informacją na temat przetwarzania przez „AMEX-BĄCZEK” SP. Z O. O. SP. K. danych osobowych.

Aktualności - Stolarka PVC
                                    

System przesuwny HS Veka SLide zostałzmodyfikowany przez technologów firmy Amex-Bączek poprzez zastosowanie nowego wzmocnienia stalowego w ramie. Te nowe rozwiązanie pozytywnie wpłynęło na cenę systemu, która jest teraz atrakcyjniejsza.

Jednak to nie koniec zmian. Oprócz wzmocnienia zastosowano również nowy rodzaj okuć, oraz próg. Wszystkie te rozwiązania wpłynęły pozytywnie na jakość oraz niezawodne funkcjonowanie systemu.

 

Badania

System z uwzględnieniem zmian uzyskał pozytywną aprobatę Laboratorium Techniki Budowlanej w Dąbrowie Górniczej. Badaniom poddano konstrukcję o wymiarach 6,5m długości oraz 2,4m wysokości w schemacie "C".

Pozytywne wyniki badań pozwoliły nam na wprowadzenie opisywanego rozwiązania do oferty firmy.

O szczegóły prosimy kontaktowac się z Działem Handlowym.

 

DOKUMENTACJA:

System HS Vekaslide z nowym wzmocnieniem

    
„AMEX-BĄCZEK" SP. Z O.O. SP. K.
Falknowo 13, 14-240 Susz
NIP 744 14 85 088, REGON 510815144

tel. 89 648 69 03

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.