Drzwi zewnętrzne panelowe
                                    

 

Oferujemy drzwi pvc w wielu wzorach i kolorach dostosowanych do  indywidualnych gustów i potrzeb architektury. Oferujemy Klientom swobodę w kształtowaniu formy drzwi zewnętrznych od klasycznych aż po ultranowoczesne.

 

WYPEŁNIENIE

Panel wsadowy

Panel nakładkowy jednostronny

Panel nakładkowy dwustronny

     
Wypełnienie wstawiane w ramę skrzydła drzwiowego. Widoczny z obu stron profil skrzydła. Powierzchnia zewnętrzna skrzydła drzwiowego przykryta jednolitym wypełnieniem panelowym.

Powierzchnia zewnętrzna oraz wewnętrzna skrzydła drzwiowego przykryta jednolitym wypełnieniem panelowym.

 

     

W ofercie posiadamy panele firm: Adeco i Veyna.

 

 

MOŻLIWOŚCI WYKONANIA:

ALUMINIUM

 

System STAR

 

Poza pięknym wzornictwem, jakością i estetyką wykonania ogromną zaletą produkowanych przez nas drzwi są  zamki. Zabezpieczają one  przed  włamaniem, nie tylko w części środkowej, ale również dodatkowo u dołu i u góry skrzydła. Drzwi zewnętrzne mogą być zaryglowane w trzech a nawet w pięciu punktach stąd nazwa zamki wielopunktowe.
Bardzo ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem są kompleksowe systemy zamknięć oraz kontroli dostępu, pozwalają z jednej strony na zastosowanie jednego klucza do wszystkich drzwi w obiekcie, z drugiej strony ograniczają możliwość dostępu do niektórych pomieszczeń osobom niepowołanym. Taki system znajduje zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach firm lub instytucji.

 

 

 

 

    
„AMEX-BĄCZEK" SP. Z O.O. SP. K.
Falknowo 13, 14-240 Susz
NIP 744 14 85 088, REGON 510815144

tel. 89 648 69 03

e-mail: Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser.