Aktualności - Stolarka PVC
                                    

 

Prezentujemy standardowe kolory oklein dla oferowanych przez naszą firmę profili okiennych z PVC w systemach VEKA, Gealan i Wital. Kolory aktualne są na dzień 24.04.2017 r.

Na podstawie certyfiaktu Siegenia otrzymaliśmy dopuszczenie do realizacji okien w klasie antywyważeniowej RC2 na okuciach Siegenia w systemach PVC Veka i Gealan.

Wyprodukowane przez naszą firmę konstrukcje zostały pozytywnie przebadane przez producenta okuć Siegenia oraz wyróżnione certyfikatem dopuszczenia do produkcji okien w klasie RC2.

 

 

DOKUMENTACJA:

Okna Amex-Bączek w klasie RC2 w systemach Veka i Gealan

System przesuwny HS Veka SLide zostałzmodyfikowany przez technologów firmy Amex-Bączek poprzez zastosowanie nowego wzmocnienia stalowego w ramie. Te nowe rozwiązanie pozytywnie wpłynęło na cenę systemu, która jest teraz atrakcyjniejsza.

Jednak to nie koniec zmian. Oprócz wzmocnienia zastosowano również nowy rodzaj okuć, oraz próg. Wszystkie te rozwiązania wpłynęły pozytywnie na jakość oraz niezawodne funkcjonowanie systemu.

 

Badania

System z uwzględnieniem zmian uzyskał pozytywną aprobatę Laboratorium Techniki Budowlanej w Dąbrowie Górniczej. Badaniom poddano konstrukcję o wymiarach 6,5m długości oraz 2,4m wysokości w schemacie "C".

Pozytywne wyniki badań pozwoliły nam na wprowadzenie opisywanego rozwiązania do oferty firmy.

O szczegóły prosimy kontaktowac się z Działem Handlowym.

 

DOKUMENTACJA:

System HS Vekaslide z nowym wzmocnieniem

Nowość w ofercie.

System Veka Softline 82 dostępny od teraz w wersji Passiv.

Dla złożenia ramy 101.290 i skrzydła 10.341 zastosowano specjalne wzmocnienie z dociepleniem firmy Gebhardrt.

Dzięki takiemu rozwiązaniu technicy Veka osiągneli współczynnik przenikalności cieplnej Uf=0,95 W/m²K co kwalifikuje system w tej konfiguracji jako system pasywny.

 

O szczegóły prosimy kontaktowac się z Działem Handlowym.

 

 

DOKUMENTACJA:

Veka Softline 82 Passiv

Informujemy, że do oferty systemu Veka Softline 82 wprowadziliśmy kolor Creme Weiss RAL 9001 (barwiony w masie). W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Działem Handlowym.

 

 

kolor Creme Weiss RAL 9001

    
„AMEX-BĄCZEK" SP. Z O.O. SP. K.
Falknowo 13, 14-240 Susz
NIP 744 14 85 088, REGON 510815144

tel. 89 648 69 03

e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!